איך להגדיל הכנסות באמצעות שילוב של חברת משלוחים

לאחרונה, עסקים רבים בישראל החלו לשלב חברת משלוחים קבועה בעסק. על כמה שיתופי פעולה כאלו שמענו כולנו – למשל, רשתות פארם ומזון שהחלו בשיתוף פעולה עם חברות משלוחים המזוהות עם משלוחי מזון. אך שילוב חברת משלוחים בעסק לא בהכרח קשור לרשתות המספקות מוצרים לצרכנים

 

מתי נשלב חברת משלוחים בעסק כדי להגדיל הכנסות?

שילוב חברת משלוחים בעסק מתרחש בדר"כ ב-4 מצבים, נבדיל ביניהם באמצעות סוג הנמענים שאליהם מיועדים המשלוחים: משלוחים ללקוחות, משלוחים לעובדי העסק, משלוחים לשותפים מתווכים ומשקיעים, ומשלוחים של סחורה לעסק. נעבור כעת על כל אחד מ-4 המצבים ונפרט כיצד שילוב של חברת משלוחים יכול להגדיל את הכנסות העסק.

 

1.    משלוחים ללקוחות

אז הדוגמא הראשונה שעולה לנו היא מסעדות ורשתות מזון, אבל זה הרבה מעבר. היום כמעט כל חנות שמכבדת את עצמה מספקת ללקוחות את האפשרות להזמין מוצרים אונליין, מאתר האינטרנט של החנות. בין אם מדובר בחנות של הלבשה או רהיטים, מוצרי חשמל או קוסמטיקה, צעצועים וטמבור – אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא המשלוח.

חנות אינטנרטית היא עסק משתלם. מדובר בחנות שבה אין צורך לשלם עבור כוח אדם (מוכרנים/יות), אין צורך לשכור חנות ברחוב מרכזי – זה יכול להיות מחסן בעיר נידחת; וכמובן – זוהי אופציה המועדפת כיום על כל הישראלים, כשמאז הקורונה כמעט 96% מהישראלים עורכים קניות באינטרנט. אז כדי להגדיל הכנסות לחנות קיימת, הדרך הטובה ביותר היא לעבוד עם חברת משלוחים.

 

2.    משלוחים לעובדי העסק

משיקים ליין חדש של מוצרים? מסיבת פרישה? כל אירוע שנערך בתוך העסק מצריך משלוח של מוצרים כמו משקאות, מתנות ומוצרי מזון. אך לא רק! כיום בכל מקום עבודה יש פינת קפה ובה מוצרים כמו קפה, סוכר, מאפים קלים – הוצאה זו מוכרת לצורך מס הכנסה כחלק מהוצאות העסק.

מעבר לכך, עסק מתפקד זקוק לפרודוקטים כמו ניירות להדפסה, עטים, סיכות, קלסרים, מוצרים חד פעמיים, מוצרי ניקיון לעובדים ולמנקה – כל אלו הם דברים שחבל ללכת ולקנות. זה גוזל זמן יקר מעובדים שיכולים לנצל אותו כדי להגדיל תפוקה. אז גם כאן, חברת משלוחים קבועה שמשלבים בעסק יכולה למנוע את הפסד הזמן היקר הזה.

 

3.    משלוחים לשותפים, משקיעים ומתווכים

גם כאן, עסקים רבים בוחרים לשלוח תיקי מסמכים, ניירת קריטית ושאר פריטים שצריכים לעבור לשותפים עסקיים, יועצים כלכליים ועוד – באמצעות חברת משלוחים. קל, נוח, יעיל וחוסך זמן עובדים יקר.

 

4.    משלוחי אספקה של סחורות לעסק

עסק שמהותו מכירת סחורות, יכול לקבל תועלת רבה משילוב חברת משלוחים בעסק. חברת משלוחים קבועה אחת שתאחד תחתיה את כל משלוחי הסחורה השונים שמקבל העסק, מורידה לא רק דאגות וכאבי ראש ממנהל העסק אלא אף חוסכת זמן ומשאבים שפירושם כסף. לסיכום, שילוב חברת משלוחים מגדיל את הכנסות העסק וחוסך כסף, זמן ומשאבים.

חברת שליחויות

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך