איך להגן על הריהוט בגינה בחורף מבלי לפשוט רגל

אי אפשר בלי לרהט את המרפסת או הגינה שלנו בבית, ריהוט הגינה מעניק תוספת עיצובית ורעננה.

לא מעט כסף הושקע בבניית התפאורה הזו, ולכן נרצה להגן על הריהוט בגינה בחורף ומפני מזג האוויר בדרכים פשוטות וזולות, מבלי

לפשוט רגל ולהשקיע סכומים שכבר הושקעו באבזור הגינה.

ההגנה על הריהוט מחייבת אותנו למצוא פתרון ולא תמיד ברור לנו מהו

 

איך להגן על הריהוט בגינה בחורף מבלי לפשוט רגל?

הקיץ והחורף הם עונות בהם הרהיטים בגינה עשויים להתבלות, וכדי לשמור עליהם מוגנים מפני מזג האוויר הקיצוני, כדאי להצטייד בכלים כמו כיסוי לכסאות שיעניקו מחסה וישמרו על מצב הרהיטים.

במאמר זה, ערכתי לכם רשימה של חמש דרכים בהם תוכלו להגן על הרהיטים שלכם בגינה בזמן עונת החורף וגם בקיץ בצורה האפקטיבית והטובה ביותר:

 

שעווה לחידוש ריהוט ועץ

שעוות דבורים לחידוש ריהוט מעץ, תחדש את מראה העץ, תלטש אותו ותחזיר לו את הברק שאבד. היא גם משאירה שכבת הגנה על העץ ומגנה עליו מפני סימני שחיקה, הצטברות של לכלוך ודוחה סימני מים.

 

שמן טיק

שמן טיק אידיאלי לרהיטים מעץ ויש לו יתרונות רבים למשל, עמידות ודחייה של מים, ולכן הוא יכול לשמור על הרהיטים שלכם מפני גשמים ולכלוך, כמו כן, הוא מגן על העץ מפני קרני השמש ושומר על העץ מפני כתמים ושריטות.

 

כיסוי לכיסאות

כיסוי לכיסאות חזק ואיכותי יספק הגנה וישמור על הרהיטים מפני קרינת השמש שיכולה לגרום לרהיטים להיראות חיוורים והרוסים, כיסוי מלא של הרהיטים וכל לשמור על המראה הרענן והצבעוני שלהם גם בימים חמים וגם בימים גשומים.

 

צבע שקוף להגנה על עץ

צבע שקוף שניתן להשיג בכל חנות שמוכרת צבע, החומר חודר עמוק לעץ ומגן עליו מבפנים ומבחוץ. הברק שנמצא בשקיפות של החומר, מדגיש את היופי הטבעי של הרהיט וגם שומר עליו מפני לחות, שמש ולכלוכים לאורך זמן, ובכך מונע את הבלאי של הרהיט, כמו כן, שומר עליו מפני שריטות.

 

ברזנט

תליית ברזנט שיספק מחסה מפני הגשם וישמור על הרהיטים מפני רטיבות שעשויה לקלקל ולהרוס את הרהיטים היא עוד דרך זולה ולא מסובכת מידי להגן על האבזור שלכם בגינה.

 

שימור רהיטי הגינה בחורף – בקלות וביעילות

שימור רהיטי הגינה בחורף ובכלל היא משימה פשוטה אם יודעים איך ועם מה ניתן לטפל באביזרי הגן. יש המון אלטרנטיבות זולות שלא בהכרח מצריכות להשקיע סכומי כסף גדולים במיוחד.

הקפדה על תחזוקה שוטפת של הרהיטים בעזרת אותם חומרים שכתבתי לכם כאן במאמר וכיסוי שיגן על הרהיטים שלכם מפני הגשם והשמש, יאפשרו לכם לשמור עליהם כמו חדשים, תוכלו להאריך את זמן השימוש בהם ותאפשרו לעצמכם ליהנות מהם לאורך כל ימות השנה.

ספה

 

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

חשבונית מס
מה זה מודל חשבוניות ישראל?

מודל חשבוניות ישראל שנכנס לתוקף בחודש מאי לשנת 2024 הוביל להתעניינות ערה בנושא. גולשים רבים שמעו על המונח בתקשורת וברשתות החברתיות, אך מעטים הם אלה שהספיקו להכיר בו מקרוב. עובדה

למאמר המלא »