גילוי מרצון – כמה זה יעלה לכם?

אנו לא תמיד שומעים על אנשים שעברו הליך של גילוי מרצון. שכן, מדובר במי שרוצים לבצע את ההליך באופן שקט וללא התערבות של גורמים חיצוניים. כדי להעלות את המודעות בנושא זה, יצאנו לבדוק בסדרת מדריכים מקיפה את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת על ההליך. מדריך זה הוא השני בסדרה והפעם, יצאנו לבדוק כמה יעלה לכם ההליך המדובר. הישארו אתנו ותגלו את כל הפרטים.

 

תכירו תחילה את הרקע לכתיבת מדריך זה

רגע לפני שנעמיק בכל הנוגע לבירור שערכנו על העלות של הליך גילוי מרצון, ראוי שתדעו שאת המדריך הנוכחי אנו לא כותבים סתם כך. בחרנו להעלות אותו לרשת לאחר שפנו אלינו מספר רב של גולשים שאמרו שהם מתכננים לבצע את ההליך אבל הם לא יודעים כמה זה עשוי לעלות להם.

כשראינו שמדובר במעל ל – 12 גולשים אנונימיים שמתעניינים בנושא, החלטנו לצאת ולבדוק את העניין. אם כתבתם לנו הודעה פרטית, דעו שאנו מעלים את המדריך הנוכחי במיוחד עבורכם.

 

למקרה שלא ידעתם, בואו נסביר רגע מה זה הליך של גילוי מרצון?

אם לא קראתם את המדריך הקודם בסדרה שלנו, כדאי שתדעו תחילה מה זה בכלל הליך גילוי מרצון. מדובר בעצם בהליך ייחודי שרשות המיסים מציעה לאזרחים שעברו על חוקי המיסים השונים במטרה לעודד אותם לבצע תיקון של דיווחי המס השקריים שלהם. כלומר, כדי לאפשר להם להיות שוב אזרחים שומרי חוק.

 

איך מגישים את הבקשה להליך שכזה?

כדי שתוכלו להגיש את הבקשה לגילוי מרצון, אתם תצטרכו להגיש בקשה מיוחדת אל האחראי על כך במחלקת חקירות ומודיעין מטעם רשות המיסים ולמלא כל מיני טפסים שיכילו מידע רלוונטי, למשל:

  • שמות המבקשים
  • שנת המס  הרלוונטית
  • מקור ההכנסה שלכם
  • פרטים לגבי סכום ההכנסה שהושמט ועוד

רבים בוחרים לגשת אל עורכי דין מקצועיים בתחום זה כדי לקבל סיוע והכוונה בהגשת הבקשה.

 

מה העלות של הליך שכזה?

עכשיו כשאתם יודעים את כל הפרטים המקיפים בנושא, אנחנו יכולים לומר לכם שיצאנו לבדוק מה העלות של הליך גילוי מרצון וגילינו שהיא משתנה מאדם אחד לאחר. שכן, אם אתם מסתייעים בעורך דין, אתם צפויים לקבל הצעת מחיר X בזמן שאחרים יקבלו הצעת מחיר Y.

כך שבעצם, אי אפשר לדעת מהי העלות המדויקת שתשלמו. כדי שתוכלו לדעת מהי העלות הזו, אתם צריכים לפנות אל עורך דין, להציג בפניו את הפרטים שלכם ולקבל את כל הפרטים בנוגע לעלויות.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת את כל הפרטים החשובים על העלויות של הליך של גילוי מרצון. כעת, כשיש לכם את כל המידע בנושא, אתם יכולים לגשת אל עורך דין מומלץ ולקבל ממנו הצעת מחיר שתאפשר לכם לדעת כמה אתם צפויים לשלם.

גילוי מרצון

 

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

פנים משרדים מודרניים
איך לעצב את המשרד שישדר יוקרה

הרושם הראשוני הוא חשוב, ובמיוחד כשמדובר במשרד. המשרד הוא המקום שבו אתם פוגשים לקוחות, שותפים ועובדים, והוא צריך לשקף את המקצועיות והאמינות שלכם. עיצוב משרד יוקרתי יכול לתרום רבות ליצירת

למאמר המלא »