האם יש תחליף ראוי לקופה הרושמת?

אחת ההחלטות החשובות ביותר שיש לקבל בעת פתיחת חנות קמעונאית חדשה היא האם ללכת על מערכת קופה או קופה רושמת. לאחר שהפעלנו את שתי המערכות הפשוטות והידניות ומערכות הקופה המלאות בחברות קמעונאיות גדולות במשך שנים, במדריך זה אנו הולכים לעזור לכם לקבל את ההחלטה הגדולה הזו בעת פתיחת עסק שצריך קופה.

 

מהי קופה רושמת? 

קופה רושמת היא מכונה המותקנת בקופה בחנות המאפשרת לכם לחייב את הלקוחות שלכם באמצעות הזנת הפריטים שבחרו, חישוב הסכומים ופתיחת מגירת הקופה לקבלת הכסף ולתת להם את העודף הדרוש. 

מהי קופה רושמת 

מהי מערכת של קופה רושמת ממוחשבת? 

מערכת קופה מורכבת משני חלקים: תוכנת קופה וחומרת קופה. מערכת הקופה היא אלטרנטיבה מודרנית לקופות הרושמות המסורתיות. מערכת זו מאפשרת יותר פונקציונאליות ואינטגרציות מאשר רק חיוב הלקוחות בקופה. מה שמאפשר לכם ליהנות מקופה ממוחשבת שיכולה לייעל את פעילות הקופה שלכם, ולעזור לכם להימנע מטעויות מצערות.

מהי מערכת של קופה רושמת ממוחשבת 

מה ההבדל בין קופה רושמת רגילה לקופה רושמת ממוחשבת? 

ההבדל בין קופה רושמת לקופה טמון בפונקציונאליות שבהן הקופה ממוחשבת תומכת, לעומת קופה רושמת רגילה. בסופו של יום, ללקוח זה אותו דבר אם אתם מחייבים אותו באמצעות קופה רגילה או קופה ממוחשבת. הם ישלמו עבור הרכישה ויקבלו קבלה.

גם עבור הקופאית המפעילה את הקופה, זה פחות או יותר אותו דבר בין אם אתם מפעילים קופה רגילה או קופה עם מערכת ממוחשבת. אתם סורקים את הפריטים, מקבלים את הסכום הכולל, נכנסים למצב תשלום ומקבלים את התשלום מהלקוחות. הכמות העצומה של אינטגרציות, דוחות ופעולות מרכזיות שאתם יכולים לבצע באמצעות קופה רושמת ממוחשבת היא שעושה את ההבדל.

במיוחד אם אתם מפעילים עכשיו, או מתכוונים להפעיל, מספר חנויות, וזקוקים למערכת שיכולה לתת לכם תמונה גדולה על כל ביצועי העסק הקמעונאי שלכם, ומאפשרת לכם להרחיב את ערוצי המכירה שלכם למכירה גם באינטרנט בקלות.

 

דיווח מתקדם 

איננו יכולים לבטא עד כמה פונקציונאליות דיווח מתקדמת מועילה וחשובה לכל עסק קמעונאי. כל מה שקשור לדיווח והפקת מסמכים ודוחות יכול להיות מיושם רק אם יש לכם מערכת דיווח מתקדמת, הנתמכת רק בקופה רושמת ממוחשבת.

במקום רק לדעת כמה מכרתם לאותו יום, שבוע או חודש, אתה יכול להפיק דוחות מכירות מפורטים המציגים מכירות ומרווחים לפי קטגוריית מוצר ותת-קטגוריה. תוכלו אפילו לברר באילו שעות ביום ובימים בשבוע אתם מוכרים יותר, ולהתאים את תכנון כוח האדם בהתאם ולפעול בצורה יעילה יותר.

 

לסיכום

אם גם אתם מעוניינים להצעיד את העסק שלכם אל עבר הקדמה, הטמעת תוכנה ייעודית של קופה רושמת ממוחשבת "כספרית" מבית J.P.Trade, היא הפתרון המושלם עבור העסק שלכם. אשר יספק לכם את התכונות של קופה רושמת ממוחשבת ברמה הגבוה ביותר בענף. מטעם היבואנים הרשמיים של המותג היוקרתי ביותר במשק.

האם יש תחליף ראוי לקופה הרושמת?

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

חשבונית מס
מה זה מודל חשבוניות ישראל?

מודל חשבוניות ישראל שנכנס לתוקף בחודש מאי לשנת 2024 הוביל להתעניינות ערה בנושא. גולשים רבים שמעו על המונח בתקשורת וברשתות החברתיות, אך מעטים הם אלה שהספיקו להכיר בו מקרוב. עובדה

למאמר המלא »