האם ניתן לקבל החזר הוצאות על גריל גז במרפסת המשרד

אם אתם עצמאים, חברה או עוסק מורשה, אתם צריכים לדעת על מה אתם יכולים לקבל החזרי הוצאות.

מאחר שלשכירים ישנם החזרי נסיעות, החזרי אש"ל ועוד, העצמאים מקבלים מהמדינה את ההחזרים שלהם.

אם כך, גם על גריל גז למרפסת של המשרד אפשר לקבל החזר הוצאות?

כל עצמאי יודע כלל ברזל: צריך לאסוף חשבוניות מס בכדי להזדכות אל מול המע"מ. וכשיש צורך לאסוף חשבוניות, צריך לכלול בתוכן גם חשבוניות הכוללות הוצאות למשרד. אם החלטתם למשל לרכוש ספה משרדית חדשה, כמובן שיהיו לכם החזרי הוצאות על ריהוט. יחד עם זאת, ישנם משרדים מודרניים שבהם מפעילים אפילו גריל גז לרווחת העובדים. במקרים האלו, בדרך כלל יהיה ניתן לקבל החזרי הוצאות על גריל גז למרפסת המשרד.

 

גריל גז למרפסת המשרד – יש החזרי הוצאות עליו?

בין אם אתם צריכים גריל גז למרפסת המשרד או לגג המשרד, חשוב לקבל על ההוצאה החזר. כשם שאתם צריכים ריהוט משרדי ומקבלים על כך החזרים, נסו לעמוד על כך שתקבלו החזר על גריל גז מקצועי. הגרילים האלו עשויים להיות לא זולים, במיוחד אם אתם מתכננים לרכוש גריל עם מספר רב של מבערים.

ניתן לרכוש גריל גז למרפסת החל ממחירים ממוצעים של כ-650 ₪ – 3,500 ₪ ומעלה. ההוצאה הזו היא בהחלט הוצאה מכובדת, שעליה יהיה כדאי לקבל החזר מע"מ אם אפשר. חשוב לציין, ההחזר לרוב לא יהיה החזר מלא של כל ה-17% מע"מ.

 

מה גובה ההחזרים על רכישת גריל גז מקצועי?

כל הוצאה מתאפיינת בהחזר כספי שונה, ככה שיש צורך לבדוק זאת אל מול רואה החשבון שלכם. אם אתם מעדיפים שלא להסתייע ברואה חשבון, ישנן גם מנהלות חשבונות אשר מבצעות עבודה דומה לזו של רואה החשבון.

ועוד משהו שחשוב לקחת בחשבון, בחלק מהמקרים אפשר לקבל החזרים גם על גריל גז למרפסת הבית. עצמאים מקבלים החזרים על מוצרי חשמל שונים שהם רוכשים לביתם. כחלק מההוצאות על מכשירי חשמל, לפעמים יהיה ניתן לכלול גם את רכישת גריל הגז.

 

איך מקבלים החזרי הוצאות על גריל גז?

חשוב לזכור כי ההמלצה היא לעשות זאת באופן מוסדר. אל תנסו לכלול כל הוצאה תחת ההחזרים שלכם. בשורה התחתונה, זו נוכלות כלפי רשויות המס והחוק רואה בכך בחומרה רבה. אם אתם מתבלגנים עם החזרי המס שלכם ועם ההוצאות, יהיה חשוב לשכור את שירותיו של רואה חשבון מוסמך.

התפקיד של רואה חשבון יהיה לאגד את כל המסמכים השונים שלכם, את ההוצאות, את ההכנסות ועוד. באופן הזה, הוא יהיה מסוגל לחשב את כלל ההחזרים המגיעים לכם מרשויות המס ומהמדינה. הקפידו לעמוד על זכויותיכם, כולל זכויותיכם אל מול רשויות המס.

 

נתחים שלמים

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מסחר במניות
רכישת מניות – כל מה שחשוב לדעת

בעידן הפיננסי המודרני, רכישת מניות הפכה לאחת מההשקעות הפופולריות ביותר בין הציבור הרחב שזה יהיה בישראל או בעולם. רכישת מניות מהווה דרך מרתקת להשקעה בשוק ההון. הבנת העקרונות הבסיסיים של

למאמר המלא »
משרד מושלם
איך לרהט את המשרד המושלם?

משרד מושלם זה לא סתם פינוק. מדובר בפרודוקטיביות ושביעות רצון של העובדים וכתוצאה ישירה מכך גם ברווחיות של החברה. כך שזה לא המקום להתפשר. כדי לרהט משרד מושלם, ליצור אווירה

למאמר המלא »