כיצד העברת האתר שלכם לענן תעזור לעסק שלכם?

העברת אתר האינטרנט לענן הפכה למהלך אטרקטיבי מאוד בעולם העסקים העולמי ולא בכדי. עסקים קטנים וגדולים בוחרים בשירותי ענן עבור האתר העסקי שלהם בשל מגוון יתרונות שמועילים לבעלי העסק כלכלית, תפעולית ואסטרטגית. גם האתר שלכם יכול ליהנות מכל היתרונות שמציע אחסון בענן. מיד נפרט כיצד. 

 

אחסון אתר בענן

אחסון של אתר אינטרנט בענן הוא שירות אחסון בשרתים מרוחקים. אחסון אתר בענן מאפשר העברה של ניהול האתר, התאמתו ואבטחתו אל ספק השירות, תוך ויתור על ניהול עצמאי של שרת פיזי. שרתי ענן מפוזרים בדרך כלל ברחבי העולם, והעוסקים בטיפול בהם מומחים בנושא. ניהול אתר שמאוחסן בענן מתבצע באמצעות האינטרנט, בדרך כלל באמצעות ממשק ניהול נוח. לבחירה בהעברת האתר לאחסון ענן יש יתרונות רבים.

אחסון אתר בענן

יתרונות כלכליים

בחירה באחסון ענן מאפשרת לבעלי עסקים חיסכון בעלויות של רכישת שרתים פיזיים וצריכת החשמל שהם דורשים, בניהול ובתחזוקה של השרתים, ובמקרים מסוימים גם בניהול צוות IT ייעודי. בנוסף, אחסון אתר אינטרנט בענן מאפשר הקטנה של סיכוני האבטחה בניהול השרתים.

הניהול המקצועי של השרתים מצמצם את הסיכוי שהאתר ייכשל בגיבוי נתונים, בשחזור מידע במקרה הצורך או באבטחת מידע, ומדובר בכשלים שעלולים לגרום להוצאות רבות. ויש לזכור גם את הגמישות בשטח האחסון והאפשרות להתאים אותו לצרכי העסק, בכל שלביו.

 

יתרונות תפעוליים

אחסון אתר אינטרנט בענן כרוך בהחלטה שמעבירה את הניהול הטכני של השרתים לצוות מקצועי, כמו הצוות של הוסט סנטר, וכתוצאה מכך משפרת גם את היכולות התפעוליות של האתר. אתר בענן יהיה זמין תמיד עבור לקוחות ברחבי העולם. בזכות תשתית מתקדמת וזמן טעינה מהיר יותר, הביצועים של האתר משתפרים באופן ניכר.

כך גם הניהול של השרת ושל האתר באמצעות ממשקי ניהול מקצועיים וידידותיים, שמייצרים חוויית משתמש טובה יותר גם לגולשים וגם לבעלי האתר, ובעקבות כך גם מביאים חיסכון בזמן ובמשאבים.

יתרונות תפעוליים

יתרונות אסטרטגיים

גם היתרונות האסטרטגיים של בחירה באחסון אתר אינטרנט בענן מרכזיים וחשובים. בין השאר יש שיפור במהירות האתר וברמת החשיפה שלו, ובהמשך גם שיפור של הדירוג שלו בגוגל. הניהול המקצועי של האתר בענן מאפשר גם חשיפה לחדשנות רלוונטית כמו טכנולוגיות מתקדמות ופיתוח מוצרים חדשים ושירותים ייחודיים, על מנת לשפר את היתרון התחרותי של העסק. גם הגמישות שהזכרנו קודם יכולה להשפיע אסטרטגית על ידי יכולת התרחבות והתאמה מהירה לשינויים בשוק העסקי.

 

טיפים לבחירת ספק שירותי ענן

  • הגדירו את הצרכים שלכם והשוו אותם להצעות השונות של הספקים השונים.
  • בדקו את המחירים היטב ושימו לב שבנוסף לעלות החודשית, יש לעיתים גם עלויות נוספות כמו תשלומים עבור גיבוי ותמיכה.
  • שוחחו עם לקוחות ותיקים של הספק כדי לקבל מידע רלוונטי על האמינות והמקצועיות שלו.

 

לסיכום

העברה של אתר האינטרנט העסקי שלכם לאחסון בענן יכולה להיות החלטה משמעותית וצעד חשוב עבור העסק, שיעזור להוריד עלויות וסיכונים, וישפר את היכולות של האתר שלכם.

כיצד העברת האתר שלכם לענן תעזור לעסק שלכם

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מסחר במניות
רכישת מניות – כל מה שחשוב לדעת

בעידן הפיננסי המודרני, רכישת מניות הפכה לאחת מההשקעות הפופולריות ביותר בין הציבור הרחב שזה יהיה בישראל או בעולם. רכישת מניות מהווה דרך מרתקת להשקעה בשוק ההון. הבנת העקרונות הבסיסיים של

למאמר המלא »
משרד מושלם
איך לרהט את המשרד המושלם?

משרד מושלם זה לא סתם פינוק. מדובר בפרודוקטיביות ושביעות רצון של העובדים וכתוצאה ישירה מכך גם ברווחיות של החברה. כך שזה לא המקום להתפשר. כדי לרהט משרד מושלם, ליצור אווירה

למאמר המלא »