הכירו את חברת פנטזי נטוורק!

חברת פנטזי נטוורק היא חברה העוסקת בפיתוח ובמחקר מדעי של ייצור חלב, אך לא תמיד זה היה כך. הכירו את חברת פנטזי נטוורק שכיום נקראת וילק טכנולוגיות.

 

חברת פנטזי נטוורק לשעבר

עד 2020 נקראה חברת וילק טכנולוגיות בשמה פנטזי נטוורק. יחד עם זאת, היא שינתה כיוון מאחר ובעבר עסקה בתחום ההשקעות. בתקופה זו, רונן יוסטר שימש כדירקטוריון החברה ויותר מאוחר כיועץ בלוקצ'יין. השינוי בחברה נעשה בעקבות ההתמזגות שלה עם חברת ביומילק טכנולוגיות שעזבה את תחום ההשקעות לטובת החלב ואף שינתה את שמה לאחר שנה לביומילק. לאחר מספר חודשים שוב שינתה את שמה לוילק טכנולוגיות המשמש כשמה עד היום.

 

השינוי שהביא לקפיצה בבורסה – רונן יוסטר כיועץ הבלוקצ'יין

מהרגע בו הודיעה פנטזי נטוורק על המיזוג עם ביומילק, המניות שלה בבורסה קפצו ושוויה הגיע ל-65 מיליון שקל. ברגע אחד היא הפכה לחברה המייצרת חלב מתורבת שהעריכו את היקף המכירות שלו ביותר מ-500 מיליארד דולר. החברה התחילה לעבוד בתחום הבלוקצ'יין ובשביל באמת להצליח גייסה לכוחותיה את רונן יוסטר שנתן לחברה בעברה שירותי ייעוץ בתחום ואף על פי נראה שהחברה מרוצה מפעולו – כבר מספר ימים לאחר מכן רונן קיבל אופציות מכובדות מאוד.

 

תחומי העיסוק של החברה

  • מחקר ופיתוח מדעי בתחום החלב המתורבת
  • פיתוח שיטות חדישות ביצירת חלב מתורבת
  • ניתוח מרכיבי החלב
  • ניסויים שיביאו לפריצת דרך בתחום החלב המתורבת
  • ועכשיו גם בלוקצ'יין בזכות ייעוצו החריף של רונן יוסטר

חלב תרבותי

מהו חלב מתורבת?

חלב מתורבת הוא חלב שטעמו כטעם חלב פרה אך הוא לא מגיע מהפרה. כלומר, מדובר על חלב אם באמצעות גידול של תאי אפיתל שהמקור שלהם הוא ברקמת שד וכך למעשה הם מפרישים חלב. החלב משמש כמזון לתינוקות כתחליף ליניקה מהשד. מזון זה נחשב לאיכותי מכיוון שיש לו ערכים תזונתיים של חלב אם. בנוסף, פיתוח תאי האפיתל יביא למכירות בהיקפי ענק מאחר ופיתוחו לא תלוי במעבדה ואינו מוגבל ביצירת כמות התאים. חשוב לציין שמזון זה אף מונע דלקות ומסייע למערכות שונות בגוף כגון המערכות העצביות של המוח.

 

המיזוג של פנטזי נטוורק וביומילק

בעלי ביומילק האוסטרלים פיתחו במשך 10 שנים את החלב המתורבת באמצעות אחת ממייסדות החברה, ד"ר נורית ארגוב-ארגמן מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בכל הנוגע למיזוג עם חברת פנטזי נטוורק, מדובר על השקעה שמקדמת את האג'נדה של ביומילק בכל השווקים הבינלאומיים. וכיום כאמור היא נקראת וילק טכנולוגיות. לפני ההודעה

 

בין השקעות לחלב

לפני המיזוג של פנטזי נטוורק עם ביומילק, כאמור היא עסקה בתחום ההשקעות של הבלוקצ'יין. לאחר שתקופה זו חלפה, עברה החברה לעסוק בתחום פיתוח טכנולוגי של קנאביס ומשם עברה לתחום תחליפי הסוכר. אך המיזוג בין פנטזי נטוורק וביומילק יצרו חברה חדשה וייחודית בעלת פוטנציאל משמעותי. החברה המאוחדת פועלת בתחום הביוטכנולוגיה, ומציעה מוצרים ושירותים חדשניים ללקוחותיה. עבודה עם רונן יוסטר האופציות שקיבל יכולות לתת לחברה הזו עתיד טוב יותר ורחב יותר.

 

סיכום

כפי שנראה אצל פנטזי נטוורק עוד היד נטויה בכל הקשור להשקעות ומיזוגים עם חברות אחרות. יחד עם זאת, החברה צוברת ניסיון כמעט בכל תחום וכנראה שעדיין לא אמרה את המילה האחרונה שלה, הן בארץ והן בשוק הבינלאומי.

בורסה

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

פנים משרדים מודרניים
איך לעצב את המשרד שישדר יוקרה

הרושם הראשוני הוא חשוב, ובמיוחד כשמדובר במשרד. המשרד הוא המקום שבו אתם פוגשים לקוחות, שותפים ועובדים, והוא צריך לשקף את המקצועיות והאמינות שלכם. עיצוב משרד יוקרתי יכול לתרום רבות ליצירת

למאמר המלא »