הכירו את יזמי הנדל"ן החזקים ביותר בשוק

נדל"ן תמיד עניין אתכם ותמיד חלמתם להיות יזמי נדל"ן? הנה מאמר שיעזור לכם לקבל קצת השראה. הכירו את יזמי הנדל"ן החזקים ביותר בשוק שתוכלו לקבל מהם השראה. רוצים לשמוע עוד? המשיכו לקרוא!

 

הכירו את אמיר דיין – יזם, איש עסקים ומשקיע

אמיר דיין הוא יזם הנמצא בעזקי הנדל"ן כבר מעל לעשור. הוא מתמחה בעיקר בתעשיית הנדל"ן המסחרי באירופה. אמיר דיין הוא חלק משושלת של משפחת יזמים גדולה מתל אביב שפועלת בתחומי עסקים מגוונים ברחבי העולם ובעיקר מתעסקת בפיתוח עסקים בתחומים כמו בניה, פיתוח מלונאות ורכב.

אמיר דיין מנהל בעצמו עסקים בתחום הנדל"ן ובעל ניסיון רב בהשקעות בתחום. רוב הפעילות שלו נעשית בעיקר בכל הקשור לנדל"ן באירופה במדינות כמו גרמניה, אנגליה, שוודיה והולנד. הביסוס המרכזי של עסקיו טמון ברשת ענפה של שותפויות בתחום האסטרטגי עם שווקי נדל"ן ברחבי אירופה בשילוב עם עסקים פיננסים בתחום המימון שסייעו למשקיעים רבים להנות מתשואה רבה במיוחד על השקעותיהם.

 

יזמי נדל"ן נוספים שכדאי לכם להכיר

שימו לב שלעוד כמה סיפורים מעוררי השראה של יזמי נדל"ן נוספים.

 

אורי אלון – קומפס

אורי אלון נולד בירושלים והתבלט בכך שזיהה את הצורך של מחפשי השקעות לקבל מידע אמין באשר לשוק הנדל"ן. לאור זאת הוא הקים את חברת "קומפס" שמאפשרת לקבל מידע מספק על השוק באיזור גיאוגרפי מסוים. מאחר וקיים דיווח על כל עסקה שנסגרת באיזור מסוים, ניתן באמצעות המערכת לקבל הערכה של שווי הנכס ברחוב או בשכונה שבה בוצעה העסקה.

החידוש הזה הוביל לשינוי בעולם הערכת הנדל"ן שהתבסס על כה על סיוע של מתווכים בעלי גישה למאגרי מידע של מכירות נכסים. קומפס הצליחה בעיקר בזכות הבנת צורכי השוק והיכולת לספק פיתרון לבעיה. שילוב היכולת לאסוף מידע ולשמש אותו לזכות עולם הנדל"ן למעשה סייע לצמיחת החברה ולהצלחתה.

 

עדי טטרקו ואלון כהן

שני ישראלים שפתחו אפליקצית נדל"ן "האוז" המשמשת אדריכלים רבים. מדובר בחברה שעומדת בימים אלו לפני הנפקה ושוויה מוערך בסכום של ארבע מיליארד דולר. היזמים הצליחו לבצע שלושה סבבי הנפקה מוצלחים מאוד.על אף משבר הקורונה, תחום הנדל"ן המשיך להיות בנסיקה בארה"ב.

הסוד היה בהבנה של היזמים את הצורך במוצרי מעצבים לבית ולכן הם הקלו על המשתמשים את היכולת לחפש בעלי מקצוע מתאימים לפרויקטים לבית. הסגר אף הגביר את הביקוש לכך ולכן חברת האוז זכתה למנף את היכולת לחבר בין הצרכנים לספקים של מוצרי העיצוב לבית.

 

לסיכום,

יזמי נדל"ן בעלי סיפורים מעוררי השראה הם תמיד הזדמנות יפה לראות כיצד ניתן לעשות את זה בגדול. לכולם יש דבר אחד משותף והוא הבנת שוק הנדל"ן ויכולת לאפשר להם לתת הזדמנות לפיתרון הבעיות בו. באופן זה ניתן לזהות את ההצלחה שלהם ולנסות לעשות את זה בעצמכם כיזמים בתחום.

יזמי נדל'ן

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

חשבונית מס
מה זה מודל חשבוניות ישראל?

מודל חשבוניות ישראל שנכנס לתוקף בחודש מאי לשנת 2024 הוביל להתעניינות ערה בנושא. גולשים רבים שמעו על המונח בתקשורת וברשתות החברתיות, אך מעטים הם אלה שהספיקו להכיר בו מקרוב. עובדה

למאמר המלא »