אופק המרכז לזכויות בע"מ הצהרת בריאות

במידה ואתם מגישים כעת תביעה אל מול הביטוח הלאומי הנוגעת לביטוח סיעודי, עליכם להגיש הצהרת בריאות. במאמר הבא נסביר כיצד מגישים הצהרת בריאות, מה חשוב לדעת לגבי חוות דעת רפואית אשר תצורף להצהרה וכן פרטים חשובים נוספים לצורך הגשת תביעה, לצורך מימוש זכויותיכם במלואן.

הגשת תביעה סיעוד – צעדים חשובים

הגשת תביעה לביטוח לאומי בעבור מצב סיעודי היא תביעה מורכבת, וזאת בשל ריבוי המסמכים אותם יש להמציא אל מול הגורמים המוסמכים, ובעיקר הצהרת בריאות. הצהרת בריאות היא מסמך מחייב אשר אותו יש להגיש לוועדה הרפואית, כאשר את המסמך יש למלא באופן מלא ומדויק. הנדבכים החשובים במילוי הצהרת בריאות נוגעים לאישור ויתור חיסיון רפואי, שאלון הערכה מלא הן מבינת התפקוד והן מבחינת רמת הקוגניציה. בנוסף, יש לצרף להצהרת בריאות חוות דעת מרופאים מומחים, מסמכים רפואיים הנוגעים לאשפוז וכן תוצאות מעבדה המעידים על המצב הרפואי. כל מסמך רפואי אשר מוגש לוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי וכן חברת הביטוח נבדק במלואו, ולכן כל טעות ולו הקטנה ביותר יכולה להוביל לדחיית התביעה או קביעת אחוזי נכות נמוכים מהמצב האמיתי, ומשום כך קבלת ליווי מקצועי לאורך ההליך הינו הכרחי.

לחץ דם

קבלת ליווי מקצועי לצורך מילוי הצהרת בריאות

התנהלות אל מול חברות הביטוח כמו גם המוסד לביטוח לאומי היא התנהלות לא פשוטה, בלשון המעטה. למעשה, רבים פורשים באמצע הדרך או נותרים עם עוגמת נפש משמעותית כתוצאה ממילוי שגוי של טפסים או דחיית התביעה, בשל פרטים אשר לא הוגשו לוועדה במסגרת הצהרת הבריאות או לאור חוות דעת לא מספקות של רופאים מומחים. באמצעות ליווי של צוות מיומן אשר בקיא בתחום תוכלו למלא את ההצהרה בעבורכם או בעבור בן המשפחה באופן הטוב ביותר, תוך שימת דגש על הוכחת מצב סיעודי וקבלת פיצוי כספי מתאים, הן מחברת הביטוח אצלה נרכש ביטוח סיעודי והן מבחינת המוסד לביטוח לאומי אשר משלם פיצויים בעבור מצב סיעודי – הן מצב גופני והן מצב קוגניטיבי (תשישות נפש). חברה מובילה בתחומה אשר זוכה להמלצות לצורך השלמת ההליך הינה חברת אופק המרכז לזכויות.

אופק המרכז לזכויות בע"מ –הצהרת בריאות

אופק המרכז לזכויות בע"מ חוות דעת מתמחה בליווי של מבוטחים אשר מבקשים לממש את זכותם לצורך קבלת פיצוי כספי מהמוסד לביטוח לאומי. באמצעות נציגי החברה תוכלו לקבל ליווי מקצועי המבוסס על שנים של ניסיון והצלחה מרובה בהגשת הצרות בריאות, ובכך לקצר את התהליך באופן ממשי, עד למימוש הזכויות שלכם במלואן. לקבלת פרטים נוספים, היכנסו לאתר הרשמי.

חברת אופק מדגישה כי היא איננה עוסקת בתחום עריכת דין ואיננה מתיימרת לעסוק במקצוע עריכת דין וכל טיפולה בלקוחות הינה על צד הפרוצדוראלי והטכני בלבד, ועזרה במילוי הטפסים.

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

חשבונית מס
מה זה מודל חשבוניות ישראל?

מודל חשבוניות ישראל שנכנס לתוקף בחודש מאי לשנת 2024 הוביל להתעניינות ערה בנושא. גולשים רבים שמעו על המונח בתקשורת וברשתות החברתיות, אך מעטים הם אלה שהספיקו להכיר בו מקרוב. עובדה

למאמר המלא »