יועץ ביטוח בריאות-  במה הוא יכול לתרום?

כל אדם יכול בשלב כזה או אחר בחייו להזדקק לשירותי ביטוח פרטיים שאינם כלולים בסל הבריאות הרגיל. אולם, עלויות של שירותי בריאות פרטיים עלול להיות גבוה מדי, במיוחד אם מדובר בטיפול ארוך שדורש תרופות יקרות. ביטוח בריאות קבוצתי, אותו יכול המעסיק לתת לעובדיו פותר את הבעיה הזו ומאפשר לעובדים ליהנות משירותי רפואה מתקדמים ביותר. אך לא כל מעסיק יודע ממה להתחיל וכיצד לבחור לעובדיו את האלטרנטיבה הביטוחית הטובה ביותר. מאמר זה יחשוף את הדרך הטובה והקלה ביותר לאיתור ביטוח בריאות קבוצתי אופטימלי.

 

כיצד מומלץ לבחור את חברת הביטוח?

אתם מעסיקים שדואגים לעובדים והחלטתם להעניק להם את אחד ההטבות השוות ביותר – ביטוח בריאות קבוצתי? ברור שלא כל מעסיק וצוותו מספיק בקיאים בעולם הביטוחי על מנת לקבל החלטות נכונות. לשם כך, מומלץ להיעזר בשירותיו של יועץ ביטוח בריאות. יועץ ביטוחי יוכל לסייע לכם במגוון רחב של היבטים:

  • היועץ יוכל לבחון את המאפיינים המרכזיים של העובדים בעסק ולהגדיר בצורה נכונה את הצרכים הבריאותיים המרכזיים שלהם.
  • היועץ יוכל לנסח בצורה מקצועית את הדרישות שיתאימו לצרכי העובדים ולגבש מסמך מסודר איתו ניתן יהיה לצאת למכרז לאיתור חברת הביטוח המתאימה ביותר, שתוכל לבטח את העובדים.
  • היועץ יוכל ללוות אתכם בתהליך המכרזי ובמידת הצורך לנהל מו"מ לשיפור תנאי הפוליסה.
  • העבודה עם היועץ תחסוך לכם זמן יקר וכספים רבים, שכן בסופו של דבר בזכות היועץ תוכלו לרכוש פוליסה אופטימלית הן מבחינת התוכן והשירותים הניתנים והן מבחינת העלויות.

 

מדוע חשוב לעשות ביטוח בריאות?

ביטוח רפואי הוא סוג מיוחד של ביטוח, המכסה את ההיבטים שקשורים למחלות וקבלת טיפול רפואי.

  • פוליסת ביטוח רפואית מאפשרת לקבל מגוון רחב של שירותים רפואיים, כגון ייעוץ רופא, בדיקות מעבדה, בדיקות והליכים נוספים. עם פוליסת ביטוח מובטח למטופל לקבל טיפול רפואי מותאם ע"י הרופאים הטובים ביותר בתחום. לרוב, חברות הביטוח מציעות מספר סוגי פוליסות, השונים בתכולתם ובמחירם.
  • ביטוח בריאות, מבטיח גם הגנה כלכלית מסוימת. המבוטח לא יצטרך לשלם סכומי עתק עבור שירותי הרפואה השונים ויוכל לשמור על יציבות כלכלית גם ברגעי משבר בלתי צפויים.
  • במקרים מסוימים פוליסת ביטוח מספקת בדיקות רפואיות קבועות ואמצעי מניעה, המסייעים באיתור בעיות בריאותיות בשלבים מוקדמים שמאפשרים להעניק טיפול בזמן.
  • אחרון חביב, ביטוח בריאות שימושי לשמירה על איזון פסיכולוגי ושקט נפשי, כי יש מספיק ביטחון שעם הפוליסה, העובדים יקבלו במהירות ייעוץ רפואי והמחלה לא תתקדם לשלב חמור יותר.

 

סיכום

החלטתם להשקיע בעובדים שלכם ולהעניק להם ביטוח בריאות קבוצתי? החלטה מעולה! על מנת ליישם אותה בצורה נכונה, פנו ליועץ ביטוח בריאות ותנו לו לגבש עבור העובדים שלכם פוליסה אופטימלית לכל הצדדים.

יועץ ביטוח בריאות

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

חשבונית מס
מה זה מודל חשבוניות ישראל?

מודל חשבוניות ישראל שנכנס לתוקף בחודש מאי לשנת 2024 הוביל להתעניינות ערה בנושא. גולשים רבים שמעו על המונח בתקשורת וברשתות החברתיות, אך מעטים הם אלה שהספיקו להכיר בו מקרוב. עובדה

למאמר המלא »