מהן העלויות של הנפקת ויזה להודו באונליין

הודו, יעד שהפך לפופולרי ביותר בשנים האחרונות, ומושך אליו מגוון תיירים מכל העולם וכמובן, גם את התיירים הישראלים. חוויית הטיסה להודו יכלה להיות מהנה ופשוטה יותר אם לא היה צורך בויזה בכדי להיכנס להודו. למזלנו, העולם עבר לאונליין וכיום יש מגוון אפשרויות מגוונות להוצאת ויזה דרך האינטרנט מבלי להתאמץ, דבר שמקל מאוד על התיירים ויכול לענות להם על שאלות כמו איך מוציאים ויזה? מה הפרוצדורה? ובין השאלות החשובות ביותר – מהן העלויות?

ריכזנו עבורכם את התשובות במאמר הבא.

 

ויזה להודו

ויזה להודו, הינה דבר בסיסי עבור כל תייר ובלעדיה לא תתאפשר כניסה למדינה. אך יש מגוון סוגי ויזות להודו : ויזת תיירות, ויזת עסקים, ויזת מעבר ועוד.. בכדי לתכנן את השהות שלכם ואת מהלך הוצאת הויזה, חשוב שנדע לשם מה הטיול להודו ולאחר מכן נפעל בהתאם לצורך הוצאת הויזה המתאימה.

הויזה הבסיסית בכדי להיכנס להודו תהיה תקפה לתקופת זמן של חצי שנה, הויזה תכנס לתוקף מרגע הוצאתה ולא מרגע כניסתכם למדינה ולכן חשו לבצע את פעילות הנפקת הויזה סמוך לטיסה.

בנוסף, ישנה אופציה לויזה קצרה וזולה יותר הנקראת "ויזת מעבר" – ויזת המעבר תהיה תקפה למשך 15 יום מרגע הוצאתה.

 

עלויות

עלויות הוצאת הויזה להודו, ישתנו בהתאם לסוג הויזה שנרצה להוציא, להלן סוגי הויזות העיקריות :

  1. ויזת תיירות – ויזת התיירות נחשבת לויזה ארוכה יחסית והיא מתאימה למטיילים המתכננים שהות ארוכה בהודו. ויזה זו תהיה תקפה לשנה. תאלצו לשהות 90 ימים רצופים במדינה, ולאחר תקופת הזמן הזו תוכלו להיכנס ולצאת משטח המדינה למגוון צרכים ללא הגבלה.

עלות לויזה כזו נעה בין 260- 300 ₪

  1. ויזת תיירות משודרגת – בדומה לויזה הקודמת שהזכרנו, ויזה זו הינה גם ויזת תיירות אך היא מתאימה לשהות ארוכה יותר של כ – 5 שנים. ויזה כזו תתאים למטיילים שמכירים ומחוברים להודו וחוזרים אליה שוב ושוב. בהוצאת ויזה כזו יהיה נתן לשהות במדינה 90 ימים רצופים בכל כניסה מחדש.

עלות לויזה כזו נעה בין 400- 450 ₪

  1. וזית עסקים – ויזה זו מיועדת לבעלי עסקים המגיעים להודו בעיקר לצרכים עסקיים כמו : כנסים, תצוגות, פגישות עסקיות, מפגשים חברתיים ועוד.. ויזת העסקים תהיה תקפה לשנה, ותוכל לשמש לכניסות חוזרות ומרובות לפי צורך הנוסע.

עלות לויזה כזו נעה בין 400- 450 ₪

 

סיכום

הוצאת ויזה הפכה לתהליך פשוט הרבה יותר בעזרת האונליין, ומטיילים רבים יכולים להנות מהודו מבלי להתעסק ולבזבז זמן מיותר בהוצאת הויזה. עלויות הויזה יחסית סמליות, ויכולות להתאים לכל כיס.

לאחר הוצאת הויזה דרך האונליין, מומלץ להדפיס את אישור הנפקת הויזה, ולא להסתמך על הצגת הנייד. במידה והסתבכתם, תמיד מומלץ להיעזר בחברת טיולים מומחית שתעשה את הפרוצדורה עבורכם, תהנו!

חתימה על מסמך

 

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

חשבונית מס
מה זה מודל חשבוניות ישראל?

מודל חשבוניות ישראל שנכנס לתוקף בחודש מאי לשנת 2024 הוביל להתעניינות ערה בנושא. גולשים רבים שמעו על המונח בתקשורת וברשתות החברתיות, אך מעטים הם אלה שהספיקו להכיר בו מקרוב. עובדה

למאמר המלא »