רוכשים נכס? אלו הבדיקות שאתם חייבים לבצע

רוכשים נכס חדש? ראשית כל, בשעה טובה! רכישת נכס היא אירוע משמעותי בחיינו – על אחת כמה וכמה אם מדובר בדירת מגורים שסוף סוף רכשנו לעצמנו.

בתוך כל ההתעסקות וההכנות לקראת המעבר, קל לשכוח שישנן בדיקות חשובות שכדאי לבצע עוד לפני מועד הכניסה לנכס החדש.

אחת מבדיקות אלו היא בדיקת נזילות ותקינות הצנרת – על מנת לוודא שמצב הצנרת בנכס תקין.

אלו בדיקות תוכלו לעשות כדי לוודא זאת?

 

מדוע חשוב לערוך בדיקות איתור נזילות?

אין זה משנה אם הנכס שרכשתם עתיד לשמש אתכם כדירת מגורים, משרד, חנות או כל שימוש אחר – סביר להניח שאם תעשו בו שימוש יום יומי, הצנרת תהיה אחד האובייקטים בהם תשמשו הכי הרבה בנכס.

עוד לפני שנכנסים ומתמקמים בנכס – מומלץ לוודא שמצב הצנרת בנכס הוא תקין, שאין נזקים או פגמים שונים שיכולים להפתיע אתכם בהמשך, ושאין נזילות או רטיבות מהצנרת. בדיקה מוקדמת תוכל לחסוך לכם הרבה כסף ועוגמת נפש בהמשך, שכן הרבה יותר זול ונוח לטפל בענייני אינסטלציה וצנרת עוד לפני שהמבנה כבר מושמש וכל הרכוש שלכם נמצא בנכס.

את כל הבדיקות האלו תוכלו לעשות באמצעות שירותיו של מאתר נזילות מקצועי – שלו יש את הידע, הניסיון, המומחיות בתחום ואף את המכשירים הרלוונטיים על מנת לבצע את הבדיקות בצורה הטובה ביותר.

 

אילו בדיקות מבצע מאתר הנזילות?

ישנן מספר שיטות ודרכים על מנת לאתר נזילות בבית – ומאתר הנזילות משתמש בשיטות המתקדמות והחדשניות ביותר, שלא מצריכות ממנו לשבור קירות או להרים מרצפות על מנת לאתר את הנזילה. בין שיטות אלו ניתן למצוא:

  1. שימוש בגז ירוק על מנת לאתר את הנזילה: מדובר בגז שאינו רעיל או מזיק לאדם. בשלב הראשון מאתר הנזילות יכול להחדיר את הגז אל הצנרת, ולאחר מכן באמצעות מכשיר בעל חיישנים ייחודים, ניתן לזהות בדיוק את מקום הנזילה ולתקן אותה.
  2. שימוש במכשיר שמע אקוסטי לאיתור הנזילה: מכשיר השמע, כשמו כן הוא, מסוגל "לשמוע" את זרימת המים בצנרת – וכך לזהות את המיקום המדויק של הנזילה.
  3. שימוש במצלמה טרמית: המצלמה הטרמית מבחינה בשינויי טמפרטורות באלמנטים הנבדקים – ובין היתר יכולה לאתר נזילה בצנרת (שתראה בצג המצלמה ככתם אדום גדול).

 

כאמור, היתרון בכל השיטות האלו הוא שאין צורך בחשיפה פיזית של הצנרת על מנת לאתר את הנזילה – המכשור המתקדם מדויק יותר וחוסך את ההרס והנזקים הפיזיים למבנה.

 

מדוע חשוב לבחור במאתר נזילות מקצועי?

מערכת האינסטלציה שבבית שלנו היא מורכבת מאוד, כך שנדרשת מיומנות ועדינות מרבית בכל הנוגע להתעסקות בה. כדי להיות בטוחים שפניתם לגורם המקצועי ביותר – תוכלו לפנות לאנשי מקצוע לצורך איתור נזילות עם איתור ברור, שמתמחים בתחום איתור הנזילות בעזרת המכשירים הייחודיים והחדשניים ביותר בשוק!

 

צינורות

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

חשבונית מס
מה זה מודל חשבוניות ישראל?

מודל חשבוניות ישראל שנכנס לתוקף בחודש מאי לשנת 2024 הוביל להתעניינות ערה בנושא. גולשים רבים שמעו על המונח בתקשורת וברשתות החברתיות, אך מעטים הם אלה שהספיקו להכיר בו מקרוב. עובדה

למאמר המלא »