3 תנאים שצריך לעמוד בהם על מנת להקים חברה

מי שהקימו חברה בעבר יודעים שמדובר בהליך מורכב שמצריך היכרות עם תנאים בסיסיים. במדריך הנוכחי יוצגו בפניכם, קוראים יקרים, 3 התנאים שצריך לעמוד בהם כדי שניתן יהיה להקים חברה באופן חוקי ונכון בישראל. הישארו אתנו ותגלו מה הם התנאים הללו ואיך תוכלו לעבור את ההליך בקלות יחסית.

 

תכירו את התנאי ה – 1 שצריך לעמוד בו בעת פתיחה של חברה חדשה: בחירת צורת ההתאגדות

התנאי הראשון שיאפשר לכם להמשיך הלאה וליישם את 2 התנאים הנוספים נוגע לצורת ההתאגדות הנבחרת. אתם צריכים לדעת למשל מה צפוי להיות מחזור ההכנסות של החברה בתור התחלה. בנוסף לכך, עליכם לוודא מה גבול האחריות שאתם מעוניינים ליטול בכל הנוגע להתקשרויות עסקיות עם הספקים או הלקוחות שלכם. מענה מדויק על השאלות הללו יוביל אתכם בסופו של דבר לבחירה נכונה של צורת ההתאגדות.

להקים חברה

תכירו את התנאי ה – 2 שצריך לעמוד בו בעת פתיחה של חברה חדשה: קיומו של חשבון עסקי

אי אפשר לבצע הליך חוקי של הקמת חברה בישראל מבלי שיש ברשותכם חשבון עסקי קיים. נציין כי אם טרם הקמתם חשבון שכזה, תוכלו לעשות זאת בימים אלה. יש מי שסוברים כי ניתן להשתמש בחשבון הבנק הפרטי בעת הליך פתיחת חברה ואנחנו כאן כדי לומר לכם שזו טעות. עליכם להפריד את הניהול הפרטי מזה של העסק. ניהול של חשבון כבעל חברה מצריך זכויות חתימה ומוטב שיאפשרו לנהל את פעילות העסק שלכם באופן ראוי.

 

תכירו את התנאי ה – 3 שצריך לעמוד בו בעת פתיחה של חברה חדשה: פתיחת תיקים ברשויות המס

אי אפשר לכתוב מדריך שעוסק בתנאי הקמת חברה בישראל מבלי להכניס כמה מילים על בירוקרטיה. שכן, זה חלק בלתי נפרד מהחיים בישראל. נציין בשלב זה כי התנאי השלישי מצריך מכם פנייה אל רשויות המס. שם תצטרכו לדווח על מחזור ההכנסות שלכם לפי החוק. שימו לב כי שלב זה עשוי להצריך מכם סיוע מצד גורמים חיצוניים שיקלו בהליך ויביאו לפתיחת תיק בקלות ובנוחות. כדאי שתקראו את הפסקה הבאה בעיון רב אם אינכם יודעים במי מדובר או איך תוכלו להגיע אליהם.

להקים חברה

כך תגיעו אל גורמים מקצועיים שילוו אתכם בהליך

אם אתם מרגישים שיש עליכם מספיק לחץ ואתם מעדיפים להימנע מהקמת החברה באופן עצמאי, כדאי שתפנו אל מי שמכירים את התחום מקרוב. מדובר ביועצים מוסמכים ועורכי דין שישמחו לעמוד לצידכם ולכוון אתכם אל עבר המטרה. נציין כי כדאי לערוך בירור אודות גורמים מוסמכים ומומלצים בפלטפורמות שונות ברחבי הרשת.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את 3 התנאים שצריך לעמוד בהם כדי להקים חברה בישראל. בשלב זה יש בידיכם את כל המידע, כך שנותר לכם רק ליישם ולהקים את החברה הבאה שלכם. נאחל לכם שיהיה בהצלחה!

להקים חברה

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

חשבונית מס
מה זה מודל חשבוניות ישראל?

מודל חשבוניות ישראל שנכנס לתוקף בחודש מאי לשנת 2024 הוביל להתעניינות ערה בנושא. גולשים רבים שמעו על המונח בתקשורת וברשתות החברתיות, אך מעטים הם אלה שהספיקו להכיר בו מקרוב. עובדה

למאמר המלא »