החזרי מס בגין מוגבלות

רשות המיסים מאפשרת קבלה של החזרי מס עבור אנשים רבים שעומדים בתנאי הזכאות. החזרי מס קיימים בין היתר עבור חיילים משוחררים, בוגרי תואר ראשון, שכירים ועוד. סוג נוסף של החזרי מס הוא החזרי מס בגין מוגבלות. במאמר זה נרחיב ונסביר על פרוצדורת החזרי המס ונתמקד בנושא החזרי מס בגין מוגבלות.

 

מה הם החזרי מס?

זכאות להחזרי מס מתרחשת במגוון סיטואציות. סיטואציה של החזר מס לחיילים משוחררים, לדוגמה, ניתנת כסוג של הקלה בעבור שירות המדינה במשך תקופת זמן מסויימת. כמו כן, לעיתים מתרחש מצב של תשלום מס גבוה יותר, ובעקבותיו ניתן לבדוק זכאות להחזר מס. לדוגמה, אנשים שבעקבות שינויים בסוג העבודה, בשכר או במצב המשפחתי שילמו סכומי מס גבוהים יותר ממה שהיו אמורים, יכולים לבדוק בסוף שנת המס זכאות להחזרים.

 

החזרי מס בגין מוגבלות

רשות המיסים מקלה ומאפשרת את הטבת החזר המס גם בסיטואציה שבה נולד לזוג הורים ילד המוגדר נטול יכולת, בעל מוגבלות. החזרי מס בגין מוגבלות באים לידי ביטוי בצורת 2 נקודות זיכוי להורים, או אם הם אינם חיים או לא מתפקדים, ההטבה תועבר לאחד האחים של הילד בעל המוגבלות, בתנאי שהם מונו לאופוטרופוסים שלו בכל נושא הגוף והרכוש.

החזרי מס בגין מוגבלות אפשר לקבל גם באופן רטרואקטיבי לתקופה של עד 6 שנים אחורה. שווי הטבת החזרי מס בגין מוגבלות עומד על 5,232 ש"ח בשנה, כלומר 436 ש"ח בכל חודש.

 

 

 

 

נקודות שחשוב לדעת בנושא החזרי מס בגין מוגבלות

יש מספר דברים שחשוב לדעת בנושא החזרי מס בגין מוגבלות, ובראשם שיש הבדל בזכאות בין ילדים בעלי מוגבלות מתחת לגיל 18 ומעל לגיל 18. על מנת לוודא שאתם מקבלים את כל הזכויות המגיעות לכם בנושא החזרי מס בגין מוגבלות, רצוי להעמיק בפרטים ולהכיר את סעיפי הזכאות על בוריים.

דבר נוסף חשוב שיש להקפיד עליו על מנת לקבל החזרי מס בגין מוגבלות הוא להגיש את בקשת הזיכוי ממס בכל שנה ושנה.

 

יש למי לפנות במידה וזקוקים לעזרה?

בוודאי. הרשת מלאה במידע אודות החזרי מס בגין מוגבלות, ולא רק זה – יש גם מי שיוכל לעזור לכם לקבל החזרי מס בגין מוגבלות באופן רטרואקטיבי וללא דאגות.

 

חברת Money back

חברת Money back היא אחת מהחברות שיוכלו לסייע לכם בכל נושא החזרי מס בגין מוגבלות והחזרי מס בכלל. חברת Money-Back החזרי מס מבטיחה טיפול מקצועי המשלב בדיקה של רואי חשבון ויועצי מס, שיוכלו לתת מהידע והניסיון שלהם על מנת לזרז את תהליך הטיפול בהחזרי המס שלכם, ובתשלום קבוע של 245 ש"ח בלבד מעניקה לכם שירות וליווי אישי עד רגע קבלת ההחזר.

פנו אל חברת Money back עוד היום דרך אתר האינטרנט של החברה או היכנסו לאתר: https://taxes-refund.co.il.

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

פנים משרדים מודרניים
איך לעצב את המשרד שישדר יוקרה

הרושם הראשוני הוא חשוב, ובמיוחד כשמדובר במשרד. המשרד הוא המקום שבו אתם פוגשים לקוחות, שותפים ועובדים, והוא צריך לשקף את המקצועיות והאמינות שלכם. עיצוב משרד יוקרתי יכול לתרום רבות ליצירת

למאמר המלא »