החזר מס לחולי סרטן

חולי סרטן אשר נאבקים במחלה זכאים לקבל החזר מס. כיצד זה מתבצע? כל הפרטים. 

קבלת החזר מס – חולי סרטן

במדינת ישראל חיים כיום כעשרות אלפי חולי סרטן, ומדי שנה מצטרפים עוד ישראלים רבים למעגל של המלחמה בסרטן. החולים הללו נאלצים לעבור טיפולים קשים אשר משפיעים על התפקוד שלהם וכתוצאה ישירה מכך גם על ההכנסות, זאת משום שרוב חולי הסרטן אינם יכולים לעבוד בזמן ההתמודדות מול המחלה זאת משום שהם עוברים ניתוחים וטיפולים קשים המקשים עליהם להמשיך את שגרת יומם. על כן, הם זכאים לקבל החזר לפקודת מס הכנסה. למעשה, חולי סרטן במרבית המקרים ומתוך התעסקות במחלה הם יכולים לקבל החזר ממס הכנסה, זאת משום שכל חולה סרטן אשר עובר טיפולים יכול לקבל 100% קצת נחות מביטוח לאומי, ובכך לקבל פטור מלא ממס הכנסה. בנוסף, חולה סרטן אשר קיבל אישור מהוועדה בביטוח הלאומי זכאי לקבל החזר מס עד שש שנים אחורה רטרואקטיבית, כאשר גם בני משפחה קרובים של חולה סרטן אשר הלך לעולמו כתוצאה מהמחלה יכולים לקבל החזר מס בתקופת מחלתו וכן שש שנים קודם לכן. חשוב לציין כי בניגוד לבדיקת הזכאות בנוגע להחזר מס לשכירים ולעצמאים, בדיקות הזכאות להחזר מתבצעת ללא תשלום ולכן חשוב מאוד לפעול בהקדם.

חולי סרטן

קבלת החזר מס לחולי סרטן באמצעות אנפה החזרי מס

מאחר והחזר מס לחולי סרטן הוא תחום מורכב אשר מצריך איסוף של כלל המסמכים הרלוונטיים אשר דורשת רשות המיסים כמו גם מסמכים רפואיים, חשוב מאוד לפנות לחברה מקצועית אשר תדע לנהל את התהליך הזה וזאת על מנת להקל עד כמה שאפשר על החולים כך שהם יוכלו להתמקד במלחמה על חייהם ולהשאיר את העבודה הזו לחברה אשר תדע לספק להם את כל המידע כמו גם את ההחזר המגיע להם. אנפה החזרי מס היא החברה המובילה כיום בתחום החזרי המס, והיא טיפלה ברבות השנים במאות חולי סרטן באחוזי הצלחה גבוהים. חולה סרטן אשר מעוניין לקבל החזר מס לחולי סרטן יכול לפנות לחברה ולקבל עזרה מקצועית ממומחי המס של החברה אשר להם ניסיון רב, כאשר מומחי המס יבצעו עבור החולים את כל התהליך הכולל מילוי הטפסים, האישורים והמסמכים הרפואיים ולאחר מכן הגשתם לוועדה בביטוח לאומי וזאת על מנת לקבל הכרה כנכה ב 100%. לאחר מכן המומחים של החברה יכינו עבור החולה את כל הטפסים הנדרשים למס הכנסה כאשר בתום ההליך יקבל חולה הסרטן את מלוא הסכום המגיע לו. חשוב לדעת כי מאחר ומדובר בטיפול רגיש, אנפה החזרי מס שומרת על הדיסקרטיות המלאה ועל כן אפשר להיות בטוחים כי אתם נמצאים בידיים המקצועיות והטובות ביותר. לקבלת מידע נוסף ניתן להשאיר פרטים באתר ונציג יחזור אליכם בהקדם.

למידע נוסף: https://anafa.co.il

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

חשבונית מס
מה זה מודל חשבוניות ישראל?

מודל חשבוניות ישראל שנכנס לתוקף בחודש מאי לשנת 2024 הוביל להתעניינות ערה בנושא. גולשים רבים שמעו על המונח בתקשורת וברשתות החברתיות, אך מעטים הם אלה שהספיקו להכיר בו מקרוב. עובדה

למאמר המלא »