הכירו את חברת אובליגו המספקת פתרונות מימון

\אם אתם בעלי עסקים וזקוקים לפתרון בתחום המימון כדאי לכם לפנות לחברת אובליגו הלוואות לעסקים, מדובר בחברה שמספקת פתרונות בתחום המימון ומסייעת ללקוחותיה בגיבוש תוכנית עסקית, מייעצת להם בהכנת תקציב, תזרים מזומנים ועוד. הכירו את חברת אוליגו המספקת פתרונות מימון

אשת מקצוע

מי את חברת אובליגו?

אובליגו הוקמה בשנת 2012 מתוך מטרה לספק ייעוץ ופתרונות מימון והלוואות לעסקים. לחברה ניסיון רב של יותר מ-7 שנים. עד כה החברה עבדה עם מעל ל-500 חברות וסיפקה אשראי בסכום של למעלה מ-100 מליון ש"ח.

צוות היועצים של החברה מורכב מרו"ח ומיועץ עסקי בעל הסמכה מקרן הסוכנות היהודית, קרן לאומי קארד וקרן פועלים. בנוסף החברה מעסיקה אנשי שיווק ומדיה וכלכלן.

לחברה שותפים רבים והיא עובדת בין היתר עם הקרן בערבות המדינה, קרן פועלים, כלל ביטוח, קרן לאומי קארד, קרן הסוכנות היהודית ועוד.

מה השירותים שאובליגו מציעה?

אובליגו מציעה מגוון שירותים ללקוחותיה שמטרתם לספק אשראי ולעזור לחברות שעובדות איתה להצליח, בין היתר החברה מציעה את השירותים הבאים:

פתרונות מימון לעסקים קטנים ובינוניים – החברה מציעה הלוואות להון חוזר שמטרתו מימון האשראי השוטף שנותנות החברות ללקוחות שלהן, הלוואות לטובת שדרוג העסק למטרות כמו שיפוץ, רכישת ציוד והרחבה של העסק. בנוסף, החברה מציעה הלוואות לטובת שדרוג וסיוע בהקמה של עסקים חדשים וכן שירותי פריסת הלוואות בריבית אטרקטיבית יותר.

הכנת תכנית עסקית – החברה מציעה ללקוחותיה ייעוץ בנושא התוכנית העסקית של העסק. יועצי החברה מסייעים בגיבוש תוכנית נכונה, ריאלית, מפורטת ורלוונטית. היא מסייעת בגיבוש תמונת המצב הנוכחית באופן מפוכח וכן בשרטוט תחזית פיננסית מתאימה לעסק.

התוכניות שהחברה מכינה כוללות מידע רב כמו פירוט של הלקוחות והספקים של החברה, המומחים של החברה יפרטו מי הם הלקוחות הפוטנציאליים של העסק, כיצד הם משלמים על הסחורה שהם רוכשים ועוד. היועצים של החברה גם יספקו תחזית מקיפה של הוצאות והכנסות החברה בשלוש השנים הקרובות בצורה שתסייע ללקוח להבין מה צפי הרווחים שלו בשנים האלה.

סיוע בקבלת הלוואה בערבות המדינה – כדי לקבל הלוואות בערבות המדינה יש לעמוד במספר תנאים לפני בקשת ההלוואה. להלוואה בערבות המדינה יש מספר יתרונות, בינהם ריבית נמוכה יחסית ופריסת תשלומים נוחה. המומחים של אובליגו יסייעו בהכנת תוכנית עסקית שתעמוד בכל התנאים שדורשת המדינה כתנאי למתן הלוואה בערבות המדינה.

בסך הכל יש שישה שלבים בדרך לקבלת הלוואה מסוג זה:

  1. בדיקת זכאות בסיסית ועמידה בתנאי המדינה.
  2. בדיקת צרכי בעל העסק והסכום אותו הוא מבקש להלוות.
  3. המצאת כלל המסמכים הדרושים לטובת קבלת ההלוואה.
  4. כתיבת תכנית עסקית מפורטת.
  5. הכנה של בעל העסק לקראת פגישה עם נציג הקרן בערבות המדינה.
  6. שליחת ההמלצה מטעם הקרן בערבות המדינה וקיום ועדה שמחליטה על מתן ההלוואה.

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

פנים משרדים מודרניים
איך לעצב את המשרד שישדר יוקרה

הרושם הראשוני הוא חשוב, ובמיוחד כשמדובר במשרד. המשרד הוא המקום שבו אתם פוגשים לקוחות, שותפים ועובדים, והוא צריך לשקף את המקצועיות והאמינות שלכם. עיצוב משרד יוקרתי יכול לתרום רבות ליצירת

למאמר המלא »