מסחר בוול סטריט – 4 טיפים להשקעה מוצלחת

מאמר זה דן אודות מסחר בוול סטריט 4 – טיפים להשקעה מוצלחת. מה הוא למעשה מסחר בוול סטריט? מסחר בוול סטריט טוען שעליכם להשתמש בשירות של אחד מחברי הבורסה, כדי למכור או לקנות ניירות ערך. חברי הבורסה הווה אומר – רוב הבנקים במדינת ישראל ומגוון נרחב של בתי השקעות במדינה. מה הן העלויות של מסחר בוול סטריט? העלויות של מסחר בוול סטריט הינן עמלות מכירה וקנייה של ניירות ערך וזה להבדיל מהבנקים, אשר בהם העמלות גבוהות מאוד וכן תחויבו על דמי ניהול ודמי שמירה ועל עמלות מינימום.

במאמר זה נעניק לכם את הטיפים הכי כדאיים עבור השקעה מוצלחת בוול סטריט. הסכיתו וקראו היטב. קריאה מהנה!

נייר ערך

 

הטיפים הכי כדאיים עבור השקעה מוצלחת בוול סטריט –

  • אל תרדפו אחרי סימני האזהרה – השווקים והכלכלה מושפעים מרשת של מספר גורמים, יש בהם כאלו שטרם נשמע עליהם. טראמפ ייסד רפורמה של מס אשר תומכת בשוק האמריקאי ויש מצב שללא היא הוא היה נוסק אשתקד. ככה שנחזור על דברינו בתחילת הטיפ – אל תרדפו אחרי סימני האזהרה, אלא עליכם להתרכז בבניה של תיק שיהיה מאוזן אשר יתאים לצרכים שלכם. מסתבר כי הסיכון ואף ההזדמנות הרבה לשוקי ההון אשר נמצאים בדבר אחד – נשאלת השאלה עד כמה הברזים של האשראי פתוחים או סגורים, לכן אנו צריכים לבחון בקפידה את המדדים, כמו למשל – העוצמה של ההידוק המוניטרי הווה אומר העלאת ריבית, מרווחי אשראי בשוק, סקרים של קציני אשראי של הבנק הפדרלי וכן הפער בריבית הבין – בנקאית.
  • עליכם כמשקיעים להביא בחשבון אף את מחירי הנכסים של ההשקעות, מכיוון שלאחר העלייה ברווחים של החברות, וכן הירידות האחרונות מציעים תשואה גבוהה לעומת זאת שהייתה בעשור האחרון.
  • אלו מבינכם, המשקיעים אשר מודאגים מהמלחמה בסחר – עבורכם יש כל מיני פתרונות שיכולים לעזור לכם להגן על ההשקעות שלכם. למעשה אנחנו שרויים בעולם גלובלי. מלחמת הסחר משפיעה באופן חיובי ובאופן שלילי על העולם והשפעה זאת עשויה לפעול עבור שני הכיוונים.
  • התחשבות בעמלות בשיקולי העסקה – אצל חלק מכם הסוחרים בוול סטריט העמלות הינן פקטור ניכר ביותר בעלויות   והן עשויות לפגוע לכם ברווחיות. כדאי לכם לקחת את העמלות כשיקול כאשר בוחרים את הדרך שבה ברצונכם להתנהל בשוק ההון. אבל איך שבחרתם את פלטפורמת המסחר שלכם והתחלתם לסחור, אסור לשיקולי עמלות להשפיע על תהליכי קבלת ההחלטות.

 

לסיכום,

  • מחירם של נכסים בהשקעות ירדו ומציעים תשואה גלומה גבוהה ואטרקטיבית.
  • מלחמת הסחר מאיימת על כלכלת ארה"ב בשנת 2019.
  • חרף העובדה שזאת היא שנה קשה בשווקים – כלכלת ארצות הברית בלטה באופן חיובי.
  • יש אפשרות למצוא פתרונות גם לחשש הזה – גידור סיכונים והסטת השקעות לשווקים אחרים.

המאמר שימושי ?
שתפו עם החברים בקליק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מסחר במניות
רכישת מניות – כל מה שחשוב לדעת

בעידן הפיננסי המודרני, רכישת מניות הפכה לאחת מההשקעות הפופולריות ביותר בין הציבור הרחב שזה יהיה בישראל או בעולם. רכישת מניות מהווה דרך מרתקת להשקעה בשוק ההון. הבנת העקרונות הבסיסיים של

למאמר המלא »
משרד מושלם
איך לרהט את המשרד המושלם?

משרד מושלם זה לא סתם פינוק. מדובר בפרודוקטיביות ושביעות רצון של העובדים וכתוצאה ישירה מכך גם ברווחיות של החברה. כך שזה לא המקום להתפשר. כדי לרהט משרד מושלם, ליצור אווירה

למאמר המלא »